MĒRĶI BEZ IZKLAIDES IR TIKAI VĒLMES!

MĒRĶI BEZ IZKLAIDES IR TIKAI VĒLMES!

BOULINGs

VIENA BOULINGA CELIŅA ĪRES CENA

papildus info

Boulinga apavu īre € 1,20 /pāris;

Uz 1 celiņa var spēlēt ne vairāk par 6 spēlētājiem;

Studentu/ skolēnu atlaide ir spēkā, ja uz celiņa spēlē ne vairāk par 1 pieaugušo;

Studentu/ skolēnu apliecības, VIP vai LBF kartes un JEBKURU CITU ATLAIDI APLIECINOŠU dokumentu uzrādīt pirms spēles;

Atlaides nesummējas

Nezini, kas ir boulings?

Tā ir spēle, ko var spēlēt kā profesionālā, tā hobija līmenī. Tā ir spēle, ko spēlē kā vīrieši, tā sievietes. Spēle, ar ko aizraujas kā pieaugušie, tā bērni. To var spēlēt kā individuāli, tā arī komandā. Boulings – tas ir gan profesionāli apgūstams, pietiekami sarežgīts sporta veids, gan patīkama un viegli apgūstama izklaide.

Tā ir spēle, kurā ar lielu bumbu jānotriec vālītes jeb ķegļi, kas atrodas 18,2 metru attālumā no soda līnijas. Uzdevumu sarežgī tas, ka bumba jāripina pa celiņu, kura platums ir tikai nedaudz vairāk par 1 metru. Un abpus celiņiem ir tādas kā renes, kas to vien tīko, kā iesūkt sevī kā profesionāla, tā arī ne tik pieredzējuša spēlētaja mestu bumbu.

Spēle īsumā ir vienkārša: 10 reizes tiek uzlikti 10 ķegļi, kurus jācenšās nosist ar pirmo metienu – ‘’strike” un 10 punkti kabatā! Tā turpinot līdz spēles beigām, 10. figūrā būs vēl divi metieni bonusā un – kopā 300 punkti un perfekta spēle, jo par “strike” automātiski pieskaitās vēl 2 nākošo metienu summa. Ja kāds ķeglis palicis pēc pirmā metiena, var mest otrreiz, un, nositot atlikušos ķegļus, dabū “spare” – aizvērta figūra, 10 punkti, un klāt vēl punkti par vienu nākošo metienu. Tādā garā turpinot, savāksi ap 200 punktiem par spēli, kas ir ļoti cienījams rezultāts!

biljards

CENA PAR VIENU STUNDU

papildus info

Inventāra nozaudēšanas vai bojāšanas gadījumā jāatmaksā tā vērtība (biljarda kija – € 15,00, biljarda bumba € 10,00)

Lai saņemtu biljarda spēlēšanai nepieciešamo inventāru, jāiemaksā drošības nauda € 10,00 apmērā! Tikai skaidrā naudā!

GASTROBĀRS

Vieta no kuras nāk gards un kvalitatīvs, pasaules garšu piesātināts “Street Food”, alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. MESTE ēdienkarte ļaus iepazīt pasaulē populāros un Latvijā tik iemīļotus ēdienus.

Pie mums var nobaudīt VISĀ PASAULĒ iecienītus burgerus, picas, salātus, karstās uzkodas, zupas un slavenās amerikāņu pankūkas. Iespējams, kādam svarīgākā dienas maltīte – pusdienas!

PUSDIENU PIEDĀVĀJUMS

Darba dienās no plkst. 12:00 līdz 16:00 nāc un baudi mūsu pusdienu piedāvājumu! Katru dienu jaunas garšas!

ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMI

Grupu un korparatīvo klientu ēdināšanas pakalpojumi: +371 25625999

telpu noma tavai ballītei

Uzzināt vairāk!

Pasākuma noskaņu veido ne tikai tā viesi, bet arī norises vieta! PEPSI CENTRS piedāvā dažāda veida telpas Jūsu korporatīvajiem pasākumiem, nodrošinot daudzveidīgas izklaides iespējas. Mēs spējam uzņemt gan lielus uzņēmumus, gan nelielas kompānijas draugu lokā. Neatkarīgi no cilvēku skaita, kopējie pasākumi ir lielisks veids, kā iepazīt vienam otru tuvāk un rast pozitīvas emocijas.

Garšīgs un tieši Jūsu pasākumam pielāgots ēdiena piedāvājums. Uzklāsim Jūsu svinību galdu PEPSI CENTRA telpās, lai Jūs netraucēti varētu apvienot aizraujošo boulinga vai biljarda spēli ar gardas maltītes baudīšanu!

Piedāvājam dažādas telpas konferenču vai semināru organizēšanai! Nodrošinām lielu ekrānu ar projektu prezentācijām un citu tehnisko aprīkojumu!

Tev ir lieliska iespēja iznomāt arī visu centru kādam nozīmīgam un grandiozam pasākumam, izklaides atrodot jebkura vecuma grupām!

Jūsu mazākie viesi varēs netraucēti spēlēties mūsu rotaļu laukumā vai izklaidēties pie galda hokeja, basketbola, auto simulatoriem vai citiem izklaides aparātiem!

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai pie Jums ir auto stāvvieta?

Jā, līdz 120 automašīnu vietām

Vai auto stāvvieta ir bezmaksas?

Jā, mūsu klientiem automašīnas novietošana ir bezmaksas līdz pat 5h, vienīgais nosacījums ir jāreģistrē automašīna autokioskā un boulinga administrācijā. Stāvvietas ietilpība līdz 120 automašīnām.

Cik cilvēki var atrasties uz viena boulinga celiņa?

6 personas

Kādi apavu izmērī Jums ir?

Mazākais 28, lielākais 52 izmērs.

Vai drīkst ņemt līdzi balonus un svētku dekorus?

Jā, protams, drīkst.

Vai drīkst ienest savus ēdienus un dzērienus?

Nē, nedrīkst. Taču drīkst ienest savu kūku, mēs piemērosim apkalpošanas maksu par kūku – 5,00 EUR

Vai drīkst dedzināt kūku svecese?

Jā.

Kādas atlaides Jums ir?

Savā dzimšanas dienā saņem 22% atlaidi boulingam un 11% pasūtījumam bārā!

Atlaide darbojas tikai dzimšanas dienā, uzrādot personas paliecinošu dokumentu PIRMS SPĒLES. Atlaide neattiecās uz akcijas piedāvājumiem, kā arī nesummējās ar citām atlaidēm.

Vai Jums ir dāvanu kartes? Kādas?

Mums ir dāvanu kartes, ko var iegādāties internetā dāvanu serviss mājas lapā vai pie mums uz vietas. Dāvanu kartes tiek izmatotas tikai boulinga spēlēm un skvoša centrā